Charita Zábřeh (e-shop)


 
 
Homepage Katalog výrobků Můj účet Nákupní košík

Hudební CD

Přinášíme Vám nabídku hudebních CD z produkce hudebních skupin nebo pěveckých sborů, které svým živým vystoupením podpořili/stále ještě podporují zábřežskou Charitu.

Pokud jste se nemohli zúčastnit benefice naživo, zakupte si alespoň CD z produkce spřátelených kapel do Vašich hudebních přehrávačů. Podpoříte umělce - umožníte jim vydat další autorský počin, a nám přispějete na dopomoc, kterou poskytujeme potřebným.

Všechna tato CD můžete zakoupit ještě dnes v recepci a prodejně Barborka.

 
Seřadit podle:    Abeceda     Cena     Výchozí    

A.M.ÚLET - Malé velikosti

KÓD: CD01

Cena : 165 (200 vč. DPH)

Hudba A.M.Úletu se pohybuje na rozhraní folk- rocku s prvky blues, jazzu i folklóru (akustická autorská tvorba Janka Adamce). Aranžmá skladeb je minimalistické s důrazem na texty.

Moravičanský A. M. Úlet (A. M. ÚLET - Adamců múzický úlet) v čele s manželi Jankem a Blankou Adamcovými vznikl v roce 1994 transformací z chrámové scholy. Současný repertoár Janek popisuje jako „folk s přesahem do akustického popu a rocku“. Texty jsou podle kapelníka „o obyčejných, ale i nevšedních zážitcích ze života a jsou prošpikovány i duchovním rozměrem. Prostě trocha umírněné filozofie se špetkou nadsázky“.

 

Country Folk Arena (2013) - aneb to nejlepší ze střední Moravy

KÓD: CD04

Cena : 110 (133 vč. DPH)

Kompilace kapel střední Moravy.

TAVERNA – Rád vítám všechny známé / Chtít se vznést / Táta  |  DOMINO – Kukulenka / Šenkýřka / Children Go  |  A.M.ÚLET – Kadeřnice / Místa / Teplé koláče  ALIBABA – Když byl stvořen Adam / Paříš / Voják z Alama  |  MADALEN – Okolo nás / Větrná / Ta dvě slova  SILVIE FORSYTH – Stay Friends / At My Mercy / KD

 


MADALEN - 1998

KÓD: CD05

Cena : 110 (133 vč. DPH)

MADALEN 1998 - 01. Hvězdný nebe, 02. Skvělej vůz, 03. Kočičí, 04. Rozpočítadlo, 05. Zahrádka, 06. Jen jedenkrát, 07. Dlouhý noci, 08. Tebe se zeptám, 09. Zrcadlo, 10. Ovládni můj čas, 11. Madalen, 12. Další ráno, 13. Vlhkou, 14. Propast

 
 Schola Gregoriana Pragensis - Adventus Domini

KÓD: CD02

Cena : 273 (330 vč. DPH)

Soubor se řadí mezi přední světové interprety středověké duchovní hudby. Zaměřuje se jak na sémiologickou interpretaci gregoriánského chorálu podle nejstarších neumatických pramenů z 10.-11. století, tak i na uvádění gregoriánských zpěvů vlastní české chorální tradice včetně rané polyfonie. Díky intenzivnímu studiu středověkých pramenů zaznívá v programech často i řada unikátních nově objevených skladeb ze 13.-15. století. V širokém spektru repertoáru souboru lze však najít i soudobou tvorbu (viz např. CD Antica e moderna) - některé skladby mladé české skladatelské generace byly napsány přímo pro Scholu a v premiéře zazněly v jejím podání.
 

Aktualizuji...