Charita Zábřeh (e-shop)


 
 
Homepage Katalog výrobků Můj účet Nákupní košík

Dárkové předměty a vína

Seřadit podle:    Abeceda     Cena     Výchozí    

D01 Svatohubertské víno

KÓD: D01

Cena : 148 (179 vč. DPH)

Svatohubertské víno - cuvée červené barrique

 víno vskutku "rytířské"

MORAVSKÉ ZEMSKÉ VÍNO, bylo připraveno na žádost Řádu sv. Huberta se sídlem v Kuksu a to s citem a kvalitou, vyhlášenou zdejší výrobou nejkvalitnějších vín.

 

D02 Dárková souprava - Svatohubertské víno a svíce

KÓD: D02

Cena : 215 (260 vč. DPH)

Svatohuberstké víno a ručně zdobená svíce se znakem řádu Sv. Huberta, nebo s jiným vzorem dle vlastního výběru.
 


Dárkový poukaz na domácí fyzioterapii, rehabilitaci a masáže

KÓD: DPR14/1000

Cena : 1.000

Chcete svým blízkým v nemoci či ve stáří poskytnout tu nejlepší péči? Objednejte jim jednorázovou nebo dlouhodobou odbornou rehabilitaci! Umožňujeme služby fyzioterapeuta pro Vaše blízké také předplatit na dárkový, např. vánoční nebo narozeninový poukaz.

Nemusí přitom nikam docházet. Naše diplomovaná fyzioterapeutka Mgr. Marta Rýznarová je dle objednávky v dohodnutém čase navštíví přímo v jejich domácnosti. Tato forma je velmi vhodná pro seniory, lidi upoutané na lůžko jako i pro všechny ostatní, kdo se pro dlouhé čekací doby nebo pro svou omezenou mobilitu a poblivost do ambulantní ordinace nedostanou.

Nabídka činností je velmi pestrá, můžeme nabídnout tyto výkony:   

  • nácvik sedu, stoje a chůze, držení rovnováhy;
  • aktivní cvičení zdravých částí, jemné motoriky, posílení oslabených svalů, protahování kloubů;
  • dechová cvičení;
  • uvolnění kůže, svalů, páteře;
  • nácvik denních dovedností; polohování na lůžku nebo vozíku; obnovení slovní zásoby, cvičení paměti i použití kompenzačních pomůcek;
  • provádění masáží celkových, končetin, zad i šíje;
  • zaučení rodiny v provádění dlouhodobějších rehabilitačních cviků.

Podrobné informace o rozsahu poskytovaných výkonů, ceníku a podmínkách poskytování služeb našeho terénního fyzioterapeuta naleznete na webu www.charitazabreh.cz/rehabilitace

Předplaťte svým blízkým kredit, který si přejete darovat. Dárkový poukaz je platný 6 měsíců od vystavení a jeho zůstatek je až do úplného vyčerpání přenositelný na jinou osobu. Není nutné jej vyčerpat naráz na 1 návštěvu. Péči nad rámec zůstatku předplacené hodnoty si klient doplatí dle platného sazebníku služby.

Dárkový poukaz lze zaplatit a vyzvednout v recepci Charity Zábřeh (Žižkova 15, Zábřeh - všední dny 7 - 16:30 hodin), případně jej po platbě bakovním převodem můžeme Vaším jménem doručit (osobně, poštou) přímo obdarované osobě. Za tuto službu účtujeme navíc zasílací polatek 30 Kč a pro tyto případy od Vás potřebujeme znát také plné jméno a adresu obdarovaného (můžete uvést do poznámky své objednávky).

 

Aktualizuji...