Charita Zábřeh (e-shop)


 
 
Homepage Katalog výrobků Můj účet Nákupní košík

Doprava a platby

Osobní odběr

Osobní odběr zboží je možné provést po předchozí telefonické domluvě přímo na střediscích, kde výrobky vznikají. Pro tyto účely navštivte sekci s aktualizovanými kontaktními údaji.

Původce výrobku se pozná podle části jeho kódu před lomítkem:

CHP – Chráněná dílna Palonín

CHZ – Chráněná dílna Zábřeh

COA – Centrum Oáza

DOM – Domovinka

OKY - Okýnko

 

Při osobním odběru je samozřejmě možné zboží zaplatit hotově přímo na místě do pokladny střediska.

V předstihu je možné nám platbu poukázat bankovním převodem. Jako variabilní symbol platby přitom uveďte číslo objednávky. Zboží si pak můžete po telefonické dohodě osobně vyzvednout, budete přitom vyzváni k prokázání totožnosti.

Osobní odběry zboží nejsou nijak dále zpoplatněny.

 

 

Rychlá spediční doprava – přepravní služba PPL

Objednané zboží Vám bude doručeno na zadanou adresu nejpozději do 48 hodin od okamžiku expedice z našeho skladu. Běžný rozvozový čas u tohoto druhu přepravy zásilek jsou všední dny od 8 do 18 hodin. Před samotným rozvozem Vás však kontaktuje řidič PPL a domluví se s Vámi na přesnějším čase doručení zásilky. Pokud máte zájem, můžeme Vám dát vědět hned poté, co zásilku vyexpedujeme; podle jejího čísla ji pak můžete sledovat na http://www.ppl.cz.

 

Zboží můžete zaplatit v předstihu bankovním převodem ještě před vlastní expedicí (nezapomeňte přitom ke konečné ceně zboží připočíst sdělenou cenu za zaslání zásilky) nebo dobírkou, kterou od Vás vybere zástupce přepravní služby PPL v momentě předání zboží.

V případě volby tohoto druhu dopravy je přeprava hrazena zákazníkem dle aktuálně platného ceníku společnosti PPL. Za příplatek pak můžeme také zajistit expresní (rychlé) zaslání nebo připojištění zásilky. Zboží křehké a náchylné k rozbití (např. paškály a svíce) přepravní služba PPL nedoručuje, musí se využít služeb České pošty.

 

Při převzetí zásilky je zákazník povinen zkontrolovat neporušenost obalu a převzít ji pouze pokud není nijak viditelně poškozena. V opačném případě je nutné sepsat s řidičem škodní protokol nebo zásilku odmítnout. Mechanické poškození výrobku v neporušeném obalu je nutné nahlásit do 3 dnů od převzetí zásilky dopravci (číslo reklamované zásilky = číslo balíku) nebo na lince 844 775 775. Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce.

 

 

Česká pošta

Zboží vám bude doručeno dle podmínek České pošty. Přepravované zboží může mít maximální hmotnost 30kg. V případě hmotnosti vyšší bude dodávka rozdělena na více balíků.

Zboží můžete zaplatit v předstihu bankovním převodem ještě před vlastní expedicí (nezapomeňte přitom ke konečné ceně zboží připočíst níže vyčíslenou cenu za zaslání zásilky) nebo dobírkou, kterou od Vás vybere zástupce České pošty v momentě předání zboží.

Doprava zásilky je hrazena zákazníkem dle platného ceníku České pošty. Ke zboží, které je křehké a náchylné k rozbití (např. paškály a svíce), připočítáváme balné 5 až 30,- Kč za kus podle velikosti svíce.

 

Zákazník je povinen zkontrolovat obal zásilky a převzít ji pouze pokud není nijak poškozena. V opačném případě je nutné sepsat s řidičem, nebo na místě převzetí (pošta) škodní protokol nebo zásilku odmítnout. Mechanické poškození výrobku v neporušeném obalu je nutné nahlásit do následující ho dne po převzetí zásilky na pracovišti pošty, které zásilku doručilo.  Reklamovanou zásilku musí včetně úplného obalu a úplného obsahu poštu donést. Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce.

 

Všechny ceny dopravy jsou uváděny bez DPH.

Aktualizuji...