Charita Zábřeh (e-shop)


 
 
Homepage Katalog výrobků Můj účet Nákupní košík

Vítáme Vás v novém elektronickém obchodu s výrobky Charity Zábřeh !!!

Připravili jsme pro Vás výrobky našich středisek. Jejich zakoupením máte jistotu, že získáte vždy originál, který vytvářejí nebo pomáhají spoluvytvářet lidé s handicapem. Naše výrobky vznikají v rámci činnosti denních center a stacionářů (často po malých krůčcích a doslova v potu tváře), nejvíce však v k tomu zřízených chráněných dílnách.

Svým nákupem zde podpoříte naši činnost a pomůžete nám pomáhat. Vybrat si můžete z nepřeberné nabídky drobných dárečků, až po velmi hodnotné a cenné dary. Pokud nevíte čím udělat radost svým blízkým, nechte výběr na nich a zakupte jim naše Dárkové poukázky. Na své si zde přijdou i firmy a organizace, které hledají přehlednou nabídku sortimentu pracovních oděvů, jež zhotovuje naše šicí dílna.

Na všechny výrobky u nás nakoupené (mimo sekci bazaru a aukcí) je možné uplatnit náhradní plnění zákoné povinnosti zaměstnávat lidi s postižením. Věříme, že do seznamu referencí přibude třeba i práce pro Vás.

Jste-li zde poprvé, doporučujeme prostudovat stručný návod k nákupu a naše obchodní podmínky.

Děkujeme Vám za Vaši návštěvu, ať se Vám zde líbí a hlavně příjemně nakupuje.

za tým zaměstnanců Charity Zábřeh   Bc. Jiří Karger, ředitel

Informační oznámení o EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Aktualizuji...